ФОРУМЕЦ

Объявление

Приветствую вас на нашем форуме!!=) Регистрируйтесь, и вперёд!!!:) [реклама вместо картинки]

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ФОРУМЕЦ » OFF TOP » Консультація психолога


Консультація психолога

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Всім привіт. Не дуже прийнято говорити про свої психологічні проблеми , але мені дуже потрібна консультація кваліфікованого психолога. У кого є контакти психолога підкажіть, будь ласка.

0

2

Ми живемо у непростий час, і багато хто потребує негайної та кваліфікованої консультації психолога. головне не соромитись, та не відкладати ці проблеми на потім.Ми живемо у непростий час, і багато хто потребує негайної та кваліфікованої консультації психолога. головне не соромитись, та не відкладати ці проблеми на потім.

0

3

Доброго дня. Якщо вам потрібен приватний психолог, тоді з власного досвіду можу порекомендувати спеціаліста Христину Рахубовську. На її сайті можна буде прочитати інформацію про її лікарську практику, відгуки пацієнтів а також дізнатись формат зустрічей, які вона пропонує. Я консультувалась в онлайн режимі, це зручний та комфортний формат консультацій, а як психолог, то Христина хороший спеціаліст, мені було приємно та просто з нею спілкуватись.

0

4

Со своего опыта могу вам посоветовать очень хороший психологический центр https://genezis.in.ua/. Там работают квалифицированные специалисты, которые помогают решать любые проблемы психологического характера. Подбирают методику индивидуально, именно то, что вам больше всего подходит. Также лечат с помощью гипноза, если, например, нужно избавиться от какой-либо зависимости. В общем, обращайтесь, вам расскажут обо всем более подробно и запишут на консультацию.

0

5

Я теж хочу собі зараз знайти психолога. Я вже давно про це думаю, почати працювати з спеціалістом.

0

6

Я зможу вам бути корисною та актуальною у цьому питання. У мене зовсім недавно була перша у психоаналітик онлайн консультація і я твердо вирішила з нею працювати, пропрацювати всі свої проблемні життєві теми, я чувчу що це мені допоможе встати на ноги і змінити своє життя на краще. Вам її послуги я теж дуже рекомендую.

0


Вы здесь » ФОРУМЕЦ » OFF TOP » Консультація психолога


Раскрути свой форум! » | Техподдержка © MyBB.su |